Tek Kişilik


Tüm odalarda telefon,televizyon,minibar,banyo wc , saç kurutma makinesı bulunmaktadır.Odalar merkezi sistemle ısıtılmaktadır ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Konağın girişinden itibaren tüm katlarda ve odalarda tarihi özellik taşıyan halılar kullanıldığından otel girişinde ayakkabıların çıkarılması uygundur.Ayakkabılarını çıkarmak istemeyen konuklara galoş verilmektedir.Ayrıca her konuğa tek kullanımlık terlik verilmektedir ancak yinede konağa gelirken konukların kendi terliklerini getirmeleri kendi rahatları açısından önerilmektedir.

Odaların bazılarında sedir bulunmaktadır.Gerektiğinde bu sedirler ve ek yataklar kullanılarak yatak sayısı artırılabilmektedir.Bazı odalarda ahşap işçiliği dikkat çeken oymalı ocaklar mevcuttur.Odaların hemen hepsinde kendine özel işlemeli ahşap tavanlar bulunmaktadır.
Odalarda yüklükler ve dolaplar vardır.  Eski devirde yıkanma yeri olarak kullanılan bazı dolaplar restorasyon sırasında banyo yapılmıştır. Tüm pencerelerde eski usul dantelli perdeler ve dıştan kara kapaklar vardır.
1.kat
3 çift kişilik,7 tek kişilik yatak
2.kat
4 çift kişilik, 10 tek kişilik yatak
Normalde 31 kişilik yatak bulunan konakta, ilave yataklarla 40 kişi konaklayabilmektedir.

Capability 2
Price $ USD
Çocuk Sayısı 2